HunGarian Baja 2014 - SS5a

Abszolút - SS5b szakasz eredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
AL-ATTIYAH Nasser - BAUMEL Matthiew
#202 Toyota Hilux

T1_1
35:26.0
84.7
2.
TERRANOVA Orlando - GRAUE Bernardo
#207 Mini All4 Racing

T1_2
36:55.0 +1:29.0
+1:29.0
81.3
1.78
3.
GADASIN Boris - KUZMICH Alexey
#206 G-Force Proto New Line

T1_1
37:35.0 +2:09.0
+40.0
79.8
2.58
4.
VASILYEV Vladimir - ZHILTSOV Konstantin
#201 Mini All4 Racing

T1_2
38:56.0 +3:30.0
+1:21.0
77.1
4.20
5.
RAKHIMBAYEV Aidyn - NIKOLAEV Anton
#218 Mini All4 Racing

T1_2
39:40.0 +4:14.0
+44.0
75.6
5.08
6.
DABROWSKI Marek - CZACHOR Jacek
#203 Toyota Hilux Overdrive

T1_1
39:54.0 +4:28.0
+14.0
75.2
5.36
7.
KOMORNICKI Lukasz - GORECKI Ernest
#214 G1 Racing Chevrolet S10

T1_1
40:05.0 +4:39.0
+11.0
74.8
5.58
8.
ZAPLETAL Miroslav - MARTON Maciej
#204 H3 Evo VII

T1_2
40:19.0 +4:53.0
+14.0
74.4
5.86
9.
OUREDNICEK Tomas - VACULIK Pavel
#216 Hummer H3 Evo1

T1_1
40:30.0 +5:04.0
+11.0
74.1
6.08
10.
FODOR Imre - MESTERHÁZI Márk
#212 Ford Ranger

T1_1
41:20.0 +5:54.0
+50.0
72.6
7.08
11.
HANGODI Zoltán -
#220 Klement Mosquito

T3
41:22.0 +5:56.0
+2.0
72.5
7.12
12.
FEKETE Antal - TÓTH György
#211 Toyota Hilux

T1_1
41:32.0 +6:06.0
+10.0
72.2
7.32
13.
PORIZEK Zdenek - SYKORA Marek
#222 H3 EVO II.

T1_1
42:01.0 +6:35.0
+29.0
71.4
7.90
14.
LÓNYAI Pál - FARNADI Ágnes
#221 Ford F-150 Raptor

T1_1
42:07.0 +6:41.0
+6.0
71.2
8.02
15.
MACIK Martin - MRKVA Michal ORLICKY Marian
#504 Liaz 111.154

T4
43:39.0 +8:13.0
+1:32.0
68.7
9.86
16.
FAZEKAS Károly - HORN Albert
#210 BMW X6 RR

T1_2
44:24.0 +8:58.0
+45.0
67.6
10.76
17.
TRIVINI BELLINI Alessandro - TRIVINI BELLINI Paolo
#233 Mitsubishi Pajero

T2_2
46:49.0 +11:23.0
+2:25.0
64.1
13.66
18.
KORDA Erik - NYÍRFÁS Julianna
#209 Nissan Qashqai

T1_1
47:14.0 +11:48.0
+25.0
63.5
14.16
19.
VARGA Imre - SZEGEDI Ferenc
#301 Nissan King Cab

T1_1_2
47:59.0 +12:33.0
+45.0
62.5
15.06
20.
JERIE Peter - VASATKO Jiri
#402 Isuzu D-Max

Open
49:04.0 +13:38.0
+1:05.0
61.1
16.36
21.
SAEIDAN Yasir - LICHTEUCHTER Laurent
#230 Toyota Prado

T2_2
49:06.0 +13:40.0
+2.0
61.1
16.40
=
RUDSKOY Andrey - ZAGORODNIYK Evgeniy
#229 Toyota Landcruiser 200

T2_2
49:06.0 +13:40.0
61.1
16.40
23.
SEBESTYÉN Sándor - CSATÓ Attila
#231 Toyota Landcruiser

T2_2
52:07.0 +16:41.0
+3:01.0
57.6
20.02
24.
LECHOWICZ Lukasz - SOLECKI Lukasz
#235 Nissan Navara

T2_2
52:12.0 +16:46.0
+5.0
57.5
20.12
25.
DANNER Kristof - RIEGER Herwig
#226 Puch G320

T1_1
52:41.0 +17:15.0
+29.0
56.9
20.70
26.
ULRICH Juraj - ULRICHOVA Daniela
#234 Ford F-150 SVT Raptor

T2_1
55:00.0 +19:34.0
+2:19.0
54.5
23.48
=
KAPOSI Zoltán - SZŐKE Nikolett
#224 Nissan Navara Pick Up

T1_2
55:00.0 +19:34.0
54.5
23.48
28.
LEEUW Marc - EBBERS Joel WINKEL Gert-Jan
#503 Daf CF FAV75

T4
56:17.0 +20:51.0
+1:17.0
53.3
25.02
29.
GYABRONKA István - RADICS Gábor
#302 Nissan PickUp

TH
57:58.0 +22:32.0
+1:41.0
51.8
27.04
30.
PIEC Tomas - PROCHACKI Gabriel
#236 Nissan Navara

T2_2
1:02:59.0 +27:33.0
+5:01.0
47.6
33.06
Abszolút - SS5b összetett eredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
AL-ATTIYAH Nasser - BAUMEL Matthiew
#202 Toyota Hilux

T1_1
4:04:34.0

88.5
2.
VASILYEV Vladimir - ZHILTSOV Konstantin
#201 Mini All4 Racing

T1_2
4:16:43.0
+12:09.0
+12:09.0
84.3
2.02
3.
TERRANOVA Orlando - GRAUE Bernardo
#207 Mini All4 Racing

T1_2
4:16:51.0
12:00.0
+12:17.0
+8.0
84.3
2.04
4.
ZAPLETAL Miroslav - MARTON Maciej
#204 H3 Evo VII

T1_2
4:23:04.0
+18:30.0
+6:13.0
82.3
3.08
5.
RAKHIMBAYEV Aidyn - NIKOLAEV Anton
#218 Mini All4 Racing

T1_2
4:29:29.0
+24:55.0
+6:25.0
80.3
4.14
6.
FODOR Imre - MESTERHÁZI Márk
#212 Ford Ranger

T1_1
4:31:48.0
2:00.0
+27:14.0
+2:19.0
79.6
4.53
7.
FEKETE Antal - TÓTH György
#211 Toyota Hilux

T1_1
4:35:29.0
+30:55.0
+3:41.0
78.6
5.14
8.
DABROWSKI Marek - CZACHOR Jacek
#203 Toyota Hilux Overdrive

T1_1
4:39:14.0
+34:40.0
+3:45.0
77.5
5.77
9.
LÓNYAI Pál - FARNADI Ágnes
#221 Ford F-150 Raptor

T1_1
4:45:33.0
+40:59.0
+6:19.0
75.8
6.82
10.
11.
PORIZEK Zdenek - SYKORA Marek
#222 H3 EVO II.

T1_1
4:46:37.0
+42:03.0
+1:04.0
75.5
6.99
11.
12.
OUREDNICEK Tomas - VACULIK Pavel
#216 Hummer H3 Evo1

T1_1
4:47:50.0
+43:16.0
+1:13.0
75.2
7.20
12.
13.
FAZEKAS Károly - HORN Albert
#210 BMW X6 RR

T1_2
4:56:57.0
+52:23.0
+9:07.0
72.9
8.71
13.
15.
MACIK Martin - MRKVA Michal ORLICKY Marian
#504 Liaz 111.154

T4
5:01:42.0
+57:08.0
+4:45.0
71.7
9.50
14.
16.
RUDSKOY Andrey - ZAGORODNIYK Evgeniy
#229 Toyota Landcruiser 200

T2_2
5:07:35.0
+1:03:01.0
+5:53.0
70.4
10.48
15.
18.
TRIVINI BELLINI Alessandro - TRIVINI BELLINI Paolo
#233 Mitsubishi Pajero

T2_2
5:19:10.0
+1:14:36.0
+11:35.0
67.8
12.41
16.
17.
JERIE Peter - VASATKO Jiri
#402 Isuzu D-Max

Open
5:19:39.0
+1:15:05.0
+29.0
67.7
12.49
17.
19.
VARGA Imre - SZEGEDI Ferenc
#301 Nissan King Cab

T1_1_2
5:26:40.0
+1:22:06.0
+7:01.0
66.3
13.66
18.
20.
LECHOWICZ Lukasz - SOLECKI Lukasz
#235 Nissan Navara

T2_2
5:31:22.0
+1:26:48.0
+4:42.0
65.3
14.44
19.
23.
GADASIN Boris - KUZMICH Alexey
#206 G-Force Proto New Line

T1_1
5:47:58.0
28:00.0
+1:43:24.0
+16:36.0
62.2
17.20
20.
22.
DANNER Kristof - RIEGER Herwig
#226 Puch G320

T1_1
5:51:32.0
+1:46:58.0
+3:34.0
61.6
17.79
21.
PIEC Tomas - PROCHACKI Gabriel
#236 Nissan Navara

T2_2
5:58:22.0
9:00.0
+1:53:48.0
+6:50.0
60.4
18.93
22.
24.
GYABRONKA István - RADICS Gábor
#302 Nissan PickUp

TH
6:09:17.0
+2:04:43.0
+10:55.0
58.6
20.74
23.
26.
LEEUW Marc - EBBERS Joel WINKEL Gert-Jan
#503 Daf CF FAV75

T4
6:14:52.0
18:00.0
+2:10:18.0
+5:35.0
57.7
21.67
24.
27.
SAEIDAN Yasir - LICHTEUCHTER Laurent
#230 Toyota Prado

T2_2
6:19:28.0
30:00.0
+2:14:54.0
+4:36.0
57.0
22.44
25.
28.
HANGODI Zoltán -
#220 Klement Mosquito

T3
7:39:03.0
2:00:00.0
+3:34:29.0
+1:19:35.0
47.1
35.67
26.
29.
ULRICH Juraj - ULRICHOVA Daniela
#234 Ford F-150 SVT Raptor

T2_1
8:21:26.0
2:00:00.0
+4:16:52.0
+42:23.0
43.2
42.72
27.
30.
SEBESTYÉN Sándor - CSATÓ Attila
#231 Toyota Landcruiser

T2_2
9:03:20.0
2:37:00.0
+4:58:46.0
+41:54.0
39.8
49.69
28.
31.
KORDA Erik - NYÍRFÁS Julianna
#209 Nissan Qashqai

T1_1
10:11:10.0
4:00:00.0
+6:06:36.0
+1:07:50.0
35.4
60.98
29.
32.
KOMORNICKI Lukasz - GORECKI Ernest
#214 G1 Racing Chevrolet S10

T1_1
10:14:57.0
4:04:00.0
+6:10:23.0
+3:47.0
35.2
61.61
30.
33.
KAPOSI Zoltán - SZŐKE Nikolett
#224 Nissan Navara Pick Up

T1_2
11:12:51.0
4:30:00.0
+7:08:17.0
+57:54.0
32.2
71.24
Információ (2)
SS5a 17:09 A motorosok szerint a pálya állapota sokat javult, száradt a nap folyamán / According to the bikers the track has improved greatly, dried during the day
SS5a 16:55 Várható rajt 17:00 / Next start expected at 17.00
Büntetések
Gyors No. Versenyző - Navigátor
Csapat
Autó Csoport.
Kategória.
  Büntetés Büntetés oka
SS5a  502 KOVÁCS Miklós - CZEGLÉDI Péter ÁCS László
Qualisport Kft.
Scania Qualisport V8 T4 30:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS5a  234 ULRICH Juraj - ULRICHOVA Daniela
Raid Adventure Team
Ford F-150 SVT Raptor T2T2_1 2:00:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS5a  207 TERRANOVA Orlando - GRAUE Bernardo
Monster Energie X-Raid
Mini All4 Racing T1T1_2 12:00.0 TC22 Késés - Late arrival
SS5a  505 KASPAREK Tomas - KONCOS Miroslaw HONDA Michael
Instaforex Loprais Team
Tatra T-815-2 T4 1:00.0 TC18 Késés - Late arrival
SS5a  502 KOVÁCS Miklós - CZEGLÉDI Péter ÁCS László
Qualisport Kft.
Scania Qualisport V8 T4 8:00.0 TC18 Késés - Late arrival