HunGarian Baja 2014 - Büntetések

Büntetések
Gyors No. Versenyző - Navigátor
Csapat
Autó Csoport.
Kategória.
  Büntetés Büntetés oka
SS1  228 GÁBOR Attila -
Garzone Racing Kft.
Klement Mosqiuto T3 1:00:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS1  206 GADASIN Boris - KUZMICH Alexey
G-Force Motorsport
G-Force Proto New Line T1T1_1 23:00.0 TC5 Késés - Late arrival
SS1  214 KOMORNICKI Lukasz - GORECKI Ernest
G1 Racing
G1 Racing Chevrolet S10 T1T1_1 4:00.0 TC5 Késés - Late arrival
SS1  305 MACHACEK Josef -
Martin Macik
Machacek Buggy TH 1:00.0 TC6 Késés - Late arrival
SS1  503 LEEUW Marc - EBBERS Joel WINKEL Gert-Jan
Leeuw Rallysport
Daf CF FAV75 T4 18:00.0 TC5 Késés - Late arrival
SS1  206 GADASIN Boris - KUZMICH Alexey
G-Force Motorsport
G-Force Proto New Line T1T1_1 3:00.0 TC4 Korai érkezés - Early arriva
SS1  236 PIEC Tomas - PROCHACKI Gabriel
4xDrive
Nissan Navara T2T2_2 9:00.0 TC2 Késés - Late arrival
SS1  401 CHOLAKOV Konstantin - GRANCEV Nikolay
Rallyraid.BG
Toyota Hilux Open 1:00.0 TC4 Korai érkezés - Early arriva
SS2  214 KOMORNICKI Lukasz - GORECKI Ernest
G1 Racing
G1 Racing Chevrolet S10 T1T1_1 4:00:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS2  231 SEBESTYÉN Sándor - CSATÓ Attila
Sandlander Management Kft.
Toyota Landcruiser T2T2_2 7:00.0 TC10 Késés - Late arrival
SS2  231 SEBESTYÉN Sándor - CSATÓ Attila
Sandlander Management Kft.
Toyota Landcruiser T2T2_2 2:30:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS2  209 KORDA Erik - NYÍRFÁS Julianna
Eurosol Racing Team Hungary SE
Nissan Qashqai T1T1_1 4:00:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS4  401 CHOLAKOV Konstantin - GRANCEV Nikolay
Rallyraid.BG
Toyota Hilux Open 5:00.0 TC15 Késés - Late arrival
SS4  304 KNOLL Jakub - FIRST Jakub
Martin Macik
MD Rallye Sport Optimus TH 1:00.0 TC15 Késés - Late arrival
SS4  505 KASPAREK Tomas - KONCOS Miroslaw HONDA Michael
Instaforex Loprais Team
Tatra T-815-2 T4 19:00.0 TC15 Késés - Late arrival
SS3a  206 GADASIN Boris - KUZMICH Alexey
G-Force Motorsport
G-Force Proto New Line T1T1_1 2:00.0 TC12 Korai érkezés - Early arrival
SS3a  230 SAEIDAN Yasir - LICHTEUCHTER Laurent
Race World
Toyota Prado T2T2_2 30:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS3a  220 HANGODI Zoltán -
HQ Racing Sport Kft.
Klement Mosquito T3 2:00:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS3a  224 KAPOSI Zoltán - SZŐKE Nikolett
GTA Motorsport Egyesület
Nissan Navara Pick Up T1T1_2 4:30:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS3a  212 FODOR Imre - MESTERHÁZI Márk
Arrabona Rally Club
Ford Ranger T1T1_1 2:00.0 TC14 Késés - Late arrival
SS5a  234 ULRICH Juraj - ULRICHOVA Daniela
Raid Adventure Team
Ford F-150 SVT Raptor T2T2_1 2:00:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS5a  207 TERRANOVA Orlando - GRAUE Bernardo
Monster Energie X-Raid
Mini All4 Racing T1T1_2 12:00.0 TC22 Késés - Late arrival
SS5a  505 KASPAREK Tomas - KONCOS Miroslaw HONDA Michael
Instaforex Loprais Team
Tatra T-815-2 T4 1:00.0 TC18 Késés - Late arrival
SS5a  502 KOVÁCS Miklós - CZEGLÉDI Péter ÁCS László
Qualisport Kft.
Scania Qualisport V8 T4 8:00.0 TC18 Késés - Late arrival
SS5a  502 KOVÁCS Miklós - CZEGLÉDI Péter ÁCS László
Qualisport Kft.
Scania Qualisport V8 T4 30:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty