51. Aquaprofit Mecsek Rallye - Historic - Gy1 - NAT

NAT - Gy1 szakasz eredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
Wirtmann Ferenc - Barna György
#304 Ford Escort RS

D3
5:11.6
106.3
2.
Varga Péter - Patkó Gábor
#318 BMW E30 325i

E4
5:23.7 +12.1
+12.1
102.3
1.32
3.
Szőnyi András - Balázs Kornél
#319 Lada 21011/2106

D2
5:25.1 +13.5
+1.4
101.9
1.47
4.
Balogh Sándor - Taskó András
#316 Fiat 131 Racing

D3
5:25.2 +13.6
+0.1
101.8
1.48
5.
Mekler László - Mekler Edit
#305 Alfa Romeo 1750 Gtam

C3
5:26.9 +15.3
+1.7
101.3
1.66
6.
Kalapács Zsolt - Kalapács Kornél
#321 Opel Kadett C Coupe

D3
5:31.3 +19.7
+4.4
100.0
2.14
7.
Gaál Ádám - Végh Attila
#307 Opel Acona B

D3
5:35.4 +23.8
+4.1
98.7
2.59
8.
Spindler Tibor - Vojnár Mátyás
#317 Opel Corsa GSI

E2
5:36.1 +24.5
+0.7
98.5
2.66
9.
Rónay László - Csuri András
#325 Alfa Romeo Alfetta GTV

D3
5:36.3 +24.7
+0.2
98.5
2.68
10.
Pallaghy Botond - Jozipovics Tímea
#320 Peugeot 205 GTI

E3
5:57.0 +45.4
+20.7
92.8
4.93
11.
Csoma András - Schweighardt Gábor
#311 Ford Escort RS2000

C3
5:57.5 +45.9
+0.5
92.6
4.99
12.
Schuck János - Endrődi Harri
#322 Skoda Favorit

E1
6:06.6 +55.0
+9.1
90.3
5.98
13.
Rácz Tibor - Hetesi Viktor
#328 Lada 21011

D1
6:11.2 +59.6
+4.6
89.2
6.48
14.
Üveges Gábor - Nagy Mariann
#323 Lada 2108 Samara

E2
6:12.6 +1:01.0
+1.4
88.9
6.63
15.
Magos Péter - Sárdi Zoltán
#310 Alfa Romeo 1750 Gtam

C3
6:14.0 +1:02.4
+1.4
88.6
6.78
16.
Fábián Szabolcs - Láng Roland
#327 Subaru Legacy

E4
6:15.1 +1:03.5
+1.1
88.3
6.90
17.
Tóth István - Bruckner Viktor
#324 Skoda 130 LR

E1
6:32.0 +1:20.4
+16.9
84.5
8.74
18.
Komjáti Ákos - Komjáti Balázs
#329 Lada 2105

E1
6:35.3 +1:23.7
+3.3
83.8
9.10
19.
Szivák Zoltán - Merényi Tibor
#330 Austin Morris Mini Cooper S

C1
6:38.4 +1:26.8
+3.1
83.1
9.43
20.
Csukovics István - Kari
#314 Lada 21011

D1
7:06.9 +1:55.3
+28.5
77.6
12.53
21.
Auszmann Gyula - Szabó János
#331 AZLK 1600 Rallye

E2
7:13.3 +2:01.7
+6.4
76.4
13.23
22.
Nagy Tamás - Serényi András
#315 Moskvits 403

B3
7:45.4 +2:33.8
+32.1
71.2
16.72
NAT - Gy1 összetett eredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
Wirtmann Ferenc - Barna György
#304 Ford Escort RS

D3
5:11.6

106.3
2.
Varga Péter - Patkó Gábor
#318 BMW E30 325i

E4
5:23.7
+12.1
+12.1
102.3
1.32
3.
Szőnyi András - Balázs Kornél
#319 Lada 21011/2106

D2
5:25.1
+13.5
+1.4
101.9
1.47
4.
Balogh Sándor - Taskó András
#316 Fiat 131 Racing

D3
5:25.2
+13.6
+0.1
101.8
1.48
5.
Mekler László - Mekler Edit
#305 Alfa Romeo 1750 Gtam

C3
5:26.9
+15.3
+1.7
101.3
1.66
6.
Kalapács Zsolt - Kalapács Kornél
#321 Opel Kadett C Coupe

D3
5:31.3
+19.7
+4.4
100.0
2.14
7.
Gaál Ádám - Végh Attila
#307 Opel Acona B

D3
5:35.4
+23.8
+4.1
98.7
2.59
8.
Spindler Tibor - Vojnár Mátyás
#317 Opel Corsa GSI

E2
5:36.1
+24.5
+0.7
98.5
2.66
9.
Rónay László - Csuri András
#325 Alfa Romeo Alfetta GTV

D3
5:36.3
+24.7
+0.2
98.5
2.68
10.
Pallaghy Botond - Jozipovics Tímea
#320 Peugeot 205 GTI

E3
5:57.0
+45.4
+20.7
92.8
4.93
11.
Csoma András - Schweighardt Gábor
#311 Ford Escort RS2000

C3
5:57.5
+45.9
+0.5
92.6
4.99
12.
Schuck János - Endrődi Harri
#322 Skoda Favorit

E1
6:06.6
+55.0
+9.1
90.3
5.98
13.
Rácz Tibor - Hetesi Viktor
#328 Lada 21011

D1
6:11.2
+59.6
+4.6
89.2
6.48
14.
Üveges Gábor - Nagy Mariann
#323 Lada 2108 Samara

E2
6:12.6
+1:01.0
+1.4
88.9
6.63
15.
Fábián Szabolcs - Láng Roland
#327 Subaru Legacy

E4
6:15.1
+1:03.5
+2.5
88.3
6.90
16.
Tóth István - Bruckner Viktor
#324 Skoda 130 LR

E1
6:32.0
+1:20.4
+16.9
84.5
8.74
17.
Komjáti Ákos - Komjáti Balázs
#329 Lada 2105

E1
6:35.3
+1:23.7
+3.3
83.8
9.10
18.
Csukovics István - Kari
#314 Lada 21011

D1
7:06.9
+1:55.3
+31.6
77.6
12.53
19.
Auszmann Gyula - Szabó János
#331 AZLK 1600 Rallye

E2
7:13.3
+2:01.7
+6.4
76.4
13.23
20.
Szivák Zoltán - Merényi Tibor
#330 Austin Morris Mini Cooper S

C1
7:18.4
40.0
+2:06.8
+5.1
75.5
13.78
21.
Nagy Tamás - Serényi András
#315 Moskvits 403

B3
7:45.4
+2:33.8
+27.0
71.2
16.72
22.
Magos Péter - Sárdi Zoltán
#310 Alfa Romeo 1750 Gtam

C3
8:34.0
2:20.0
+3:22.4
+48.6
64.4
22.00
Információ (2)
Gy1 14:47 Előfutó Lada az árokban. Csúszik a második gyors.
Gy1 13:21 Információink forrása a RallyRádió.
Büntetések
Gyors No. Versenyző - Navigátor
Csapat
Autó Csoport.
Kategória.
  Büntetés Büntetés oka
Gy1  330 Szivák Zoltán - Merényi Tibor
S.C.A.R. Ungheria SE
Austin Morris Mini Cooper S C1 40.0 3mLate;1mlate
Gy1  310 Magos Péter - Sárdi Zoltán
Scuderia Coppa Amici
Alfa Romeo 1750 Gtam C3 2:20.0 14mLate