20. Szilveszter Rallye - 2018

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
03 Horváth Szabolcs Kovács Bálint Lada 2105 Előfutó
02 Pucsinszki György Nervetti Péter Gyorgyei Race SE Subaru Legacy Előfutó
01 Porkoláb Péter Porkoláb Ákos East Motorsport Kft. BMW E92 Előfutó
000 Porkoláb Gergő Matuscsák Dávid East Motorsport Kft. BMW E46 Előfutó
0 Szilas Dorka Zoltán Kevin Opel Adam Cup Előfutó
182 Grzegorz Olchawski Łukasz Wroński GO+Cars GO Audi Quattro A2 H/11 Historic
183 Hock Pál Hock Edina PSZA Média Kft. Audi Quattro Sport H/11 Historic
185 Béreš Jozef Bačinský Vojtech Ford Sierra RS Cosworth H/10 Historic
186 Mariusz Ziółkowski Przemek Bosek FSO Polonez 2000 H/10 Historic
187 Hoffer Zsolt Bakai Gergely Opel Kadett GSi H/10 Historic
188 Patrik Hochegger Julia Mauritsch Opel Kadett C Coupé H/10 Historic
189 Tresó Ádám Boér Máté LPWM Sport Kft. Opel Kadett C 20XE H/10 Historic
190 Tóth Ottó Mohácsi Ádám Lada VFTS H/10 Historic,Lada Kupa 1
191 Orosz Zsolt Varga Csaba Lada 2107 H/10 Historic,Lada Kupa 1
192 Schirger Péter Szabó Barnabás Lada 2101 H/10 Historic,Lada Kupa 1
193 Szücs Péter Szilassy László Lada VFTS H/10 Historic,Lada Kupa 1
194 Arany István Belán Attila Lada 2107 H/10 Historic,Lada Kupa 1
195 Tóth Tibor Bató Gábor Juhász Média Kft. VW Golf Gti H/10 Historic
196 Milan Blahout Lucie Blahoutova Skoda 130 L/A H/10 Historic
200 Arkadiusz Kula Małgorzata Opałka Renault Megane Maxi H/10 Historic
1 Kazár Miklós Tóth Zsolt Proracers.hu Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
3 Velenczei Ádám Szedő Csaba Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
4 ifj. Kiss László Nyirfás Yulianna Speedbox Racing Team Kft. Ford Fiesta R5 H/9 Licenszes
5 Bisaha Ondrej Tesinsky Petr Imaxx-ADV Rally Team Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
6 Vlastimil Majerčák Pavol Kušnier Ford Fiesta R5 H/9 Licenszes
7 Lencse Zoltán dr. Kovács Annamária Jahalom Kft. Ford Fiesta R5 H/9 Licenszes
8 Cseh Vilmos Németh Gergely MR Racing Kft. Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
9 Csomós Miklós Nagy Attila East Motorsport Kft. Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
10 Német Gábor Szabó István Juhász Média Kft. Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
11 Fischer Dániel Buna Zoltán Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
12 László Zoltán Balázs Zsolt Msport Racing Kft. Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
14 Puskádi János Gódor Barnabás Skoda Fabia R5 H/9 Licenszes
15 Jedlóczky Márk Somogyi Pál Ford Fiesta R5 H/9 Licenszes
16 Rongits Attila Hannus László RS Contact Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX RS H/9 Licenszes
17 Dián Attila Papp György Jahalom Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
18 Dudás Gergő Szabó Krisztián Jahalom Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
19 Várkonyi Szabolcs Makai Gergely Ritmus ASE Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
20 Kocsomba Károly Takács Gábor Speed Rally Team Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
21 Peter Florek Marek Podobnik BlackBerry s.r.o Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
22 Órai Balázs Órai-Tallér Zsuzsanna Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
23 Csík Zoltán Mikó Péter Csíkmotorsport Kft. Subaru Impreza WRC S8 H/9 Licenszes
24 Schubert István Papp Tamás Subi Transz Kft. Mitsubishi Lancer Evo VI H/9 Licenszes
25 Molnár István Novák Balázs Speed Rally Team Mitsubishi Lancer Evo VI H/9 Licenszes
26 Nagy Norbert Szilassy Arnold 8N Technology Kft. Mitsubishi Lancer Evo VI H/9 Licenszes
29 Marcel Šandrej Andrej Kacvinský VMS-Engineering s.r.o Mitsubishi Lancer Evo VI H/9 Licenszes
30 Csáji Csaba Gergely Zoltán Borsod Race Media Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
31 Kovács Emil Kovács Zsolt EAK M-Sport Kft. Subaru Impreza H/9 Licenszes
201 Balla Tamás Schmidt Ádám Mitsubishi Lancer Evo IX H/9 Licenszes
32 Berki Gábor Berki-Antal Szandra BMW E36 H/8 Licenszes
33 Forgács László Bartók Erik East Motorsport Kft. BMW E36 318is H/8 Licenszes
34 Makovics Ádám Diósi János BMW E46 M3 H/8 Licenszes
35 Lángi Attila Temesvári László BMW Z4 H/8 Licenszes
36 Szepesi Dániel Szepessy Tamás BMW E46 H/8 Licenszes
37 Roland Pecuch Viktoria Dudasova BlackBerry s.r.o Nissan 350Z H/8 Licenszes
38 Szepesi Lajos Szepesi Marcell Szepa Extrem Sport Kft. BMW 316i H/8 Licenszes
39 Andrzej Borkowski Michał Jurgała BMW M3 H/8 Licenszes
40 Bardóczy Ádám Dobos Edit Bar Racing SE BMW M3 H/8 Licenszes
41 Gondos 'Gomba' Péter Nagy Gergely BMW E36 H/8 Licenszes
42 Somogyi Zoltán Németh János BMW E46 H/8 Licenszes
43 Juhász Csaba Juhász Zsolt Juhász Média Kft. Renault Clio R3 H/8 Licenszes
44 Kondella Péter Kondella-Fülep Edina SOLID Racing Team Kft. Honda Civic Type-R H/8 Licenszes
46 Drávucz Olivér Apkó Andris Inter Europe Team Kft. Honda Civic Type-R H/8 Licenszes
47 Kertész Krisztián Fazekas Lajos Fa-Ze Tyre Repair Kft. Opel Astra G OPC H/8 Licenszes
48 Molnár Zsolt Molnár Attila Juhász Média Kft. Opel Astra H/8 Licenszes
49 Bencs Zoltán Bencs Gábor Rammer Racing Kft. Honda Civic Type-R H/8 Licenszes
50 Szőke András Szőke Nikolett Speed Rally Team Honda Civic Type-R H/8 Licenszes
51 Szetei Norbert John Katalin Vulkán TSE Citroën C2 R2 Max H/8 Licenszes,R2
52 Przemyslaw Gosztyla Barbara Gosztyla Opel Astra Gsi H/8 Licenszes
53 Vladimír Hudy Ceran Matej Slovak National Hillclimb Team Honda Civic Type R H/8 Licenszes
54 Bartha Nándor Pintér Janó CMT-ASE Kft. Peugeot 206 GTi H/8 Licenszes
55 Rafał Szumiec Konrad Giergiel Peugeot 306 S16 H/8 Licenszes
56 Arkadiusz Boruta Wosciech Kolaczek Renault Megane Coupe H/8 Licenszes
57 Maciej Serafin Robert Pawlak Renault Clio H/8 Licenszes
58 Krehlik Nándor Veres Bence East Motorsport Kft. Lada VFTS H/8 Licenszes,Lada Kupa 2
59 Nagy Varga Géza Csernai Zsolt Dynamic Rally Team S.E. Lada 2101 H/8 Licenszes,Lada Kupa 2
60 Galuska Szabolcs Katona Dávid Lada VFTS H/8 Licenszes,Lada Kupa 2
61 Hodosi Gábor Holló Barnabás Inter Europe Team Kft. Lada 21074 H/8 Licenszes,Lada Kupa 2
62 Héja Dániel Kóródi Tamás Lada 2101 H/8 Licenszes,Lada Kupa 2
63 Kiscsatári Imre Béres Alex SCAR Ungheria SE Lada VFTS H/8 Licenszes,Lada Kupa 2
82 Erdélyi György Linszter Erika Jahalom Kft. Lada 2107 H/8 Licenszes,Lada Kupa 2
64 Tim Gábor Timár Tamás Peugeot 208 R2 H/7 Licenszes,R2
65 Kolencsik Balázs Pásztor Tamás Borsod Race Media Kft. Peugeot 207 H/7 Licenszes
66 László Martin Farnadi Ágnes Msport Racing Kft. Peugeot 208 R2 H/7 Licenszes,R2
67 Tamás Gergely Kovacs Edit Gondi Motorsport SE Renault Twingo R2 H/7 Licenszes,R2
68 Budavári Zoltan Szarka Dávid Citroën C2 R2 Max H/7 Licenszes,R2
69 Tergulicza János Juhász Tibor Speed Rally Team Peugeot 208 R2 H/7 Licenszes,R2
70 Köbli Károly Istovics Gergely Sopianae TSE Skoda Felicia H/7 Licenszes
71 Zsebe Gábor Studer Gábor Sopianae TSE Skoda Felicia H/7 Licenszes
72 Kailbach Gergely Mészáros Dániel Suzuki Swift H/7 Licenszes,Suzuki Kupa
73 Gergely Róbert Gyöngyösi Norbert Citroën C2R2 Max H/7 Licenszes,R2
74 Fróna János Ecsedi Janó Honda Civic Vti H/7 Licenszes
75 Jerzy Smagała Dante Cinque Honda Civic H/7 Licenszes
76 Kamil Makuchowski Agnieszka Załęcka Honda Civic H/7 Licenszes
77 Paweł Szot Haboda Wojciech Honda Civic H/7 Licenszes
78 Jobbágy Ákos Nagy Norbert Roger Racing Kft. Kia Picanto H/7 Licenszes,1400 Kupa
79 Krajnyák Petra Velezdi Eszter Roger Racing Kft. Kia Picanto H/7 Licenszes,1400 Kupa
80 Vogel Adrienn Notheisz Ivett Roger Racing Kft. Kia Picanto H/7 Licenszes,1400 Kupa
81 Bacsa Tamás Hanyik Gergely Lada 2101 H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
83 Baksai László Zsancus Borsod Race Media Kft. Lada 2107 H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
84 Papp Arnold Szántó Béla PSZA Média Kft. Lada Kit Car H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
85 Tóth József Tóth Tímea Lada 2107i H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
86 Zsíros Imre Mészáros Sándor SCAR Ungheria SE Lada VFTS H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
87 B B Csigoly Nagy László East Motorsport Kft. Lada VFTS H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
89 Cseke Péter Csikós Borbála Lada VFTS H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
90 Papp László Papp Csaba Ivanics SE Lada 2107 H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
92 Szőnyi András Szőnyi István Lada 2101 H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
93 Parkánszki Balázs Farkas Zsuzsa Lada 2105 H/7 Licenszes,Lada Kupa 1
197 Nagy Tamás Halász-Szabó Anetta Autó-Kalauz Bt. Moszkvics 403 Rallye H/7 Licenszes
95 Kovács György Tekeres Laura Toyota Celica ST 205 GT4 H/6 Amatőr
96 Stüber Bernhard Ösze Róbert Subaru Impreza H/6 Amatőr
97 Jiří Pánek Lucie Petracková Mitsubishi Lancer Evo IX H/6 Amatőr
99 Galgóczi Norbert Kollár Mihály Laroco MSC. Mitsubishi Lancer Evo VI H/6 Amatőr
100 Szaniszló Mátyás Szaniszló Attila Mitsubishi Lancer Evo VI H/6 Amatőr
101 Micko Branislav Mutnansky Ivan Mitsubishi Lancer Evo IX H/6 Amatőr
102 Fekete Daniel Csurja János Subaru Impreza H/6 Amatőr
103 Szabó György Brumbauer Angelika Full Autó SE Subaru Impreza H/6 Amatőr
104 Forrai Gábor Farkas Roland Covadonga Kft. Toyota Celica GT4 H/6 Amatőr
105 Tomasz Zbroja Jakub Wróbel GO+Cars GO Ford Fiesta Proto H/9 Licenszes
106 Bacigál Igor Kajcsa Zsolt Armet Protect Kft. Skoda Fabia R5 H/6 Amatőr
107 Radics Gábor Nyúl Ferenc Volkswagen Golf Mk5 H/6 Amatőr
108 Csendes Zsolt Kopacz Gyula Zsó-Autópark Kft. BMW M3 H/5 Amatőr
109 Tajmel Tibor Laosz Zsó-Autópark Kft. BMW 3 H/5 Amatőr
111 Berkes Csaba Madár Nóra BMW E30 H/5 Amatőr
112 Peitler Zsolt id. Peitler Zsolt BMW E30 H/5 Amatőr
113 Lángi Attila Temesvári László BMW Z4 H/5 Amatőr
114 Nagyhaju Szabolcs Meggyes Zsolt BMW E30 325i Coupe H/5 Amatőr
115 Helmut Klösch Jörg Schieder BMW E36 325i H/5 Amatőr
116 Szlovák Ferenc Vasgyúró Joci Seat Ibiza H/5 Amatőr
117 Johann Kelemen Johanna Legenstein Renault Clio H/5 Amatőr
126 Petra Stocker Sandra Maria Klösch Audi S3 H/5 Amatőr
118 Fancsik (Cicás) Gergely Zólyomi (Frenky) Ferenc Lada 2101 H/4 Amatőr,Lada Kupa 2
120 Czakó Zsolt Tiba Ádám Lada 2101 H/4 Amatőr,Lada Kupa 2
121 Spišák Pavol Spišák Stefan Lada VFTS H/4 Amatőr,Lada Kupa 2
122 Vadmagyar (Kiss Balázs) Gombár Attila Zsomar-Ker Kft. Lada 2107 H/4 Amatőr,Lada Kupa 2
123 Mihalik Dániel László Csaba Lada 2105 H/4 Amatőr,Lada Kupa 2
124 Pawel Biegun Patryk Olejniczak Lada VFTS H/4 Amatőr,Lada Kupa 2
125 Szabó Zoltán Nagy Ádám Lada 2107 H/4 Amatőr,Lada Kupa 2
127 Mácsai Martin Fazekas Péter BMW E36 318is H/4 Amatőr
128 Miłosz Świegoda Piotr Augustyński Opel Astra H/4 Amatőr
129 Bognár Lajos Bognár Gábriel Renault Clio RS H/4 Amatőr
130 Jacsó János Kondor Lajos Finisher Team Kft. Renault Clio Sport H/4 Amatőr
131 Ronyecz Zoltán Varga Zoltán Renault Clio H/4 Amatőr
132 Sipos István Paukovics Lilla Skoda Fabia H/4 Amatőr
133 Pócs Gábor Bagó László Citroën C2R2 Max H/3 Amatőr,R2
134 Soós Szabolcs Géczy Tamás Juhász Média Kft. Citroën C2R2 Max H/3 Amatőr,R2
135 Enrico Windisch Karin Cerny Citroën C2R2 Max H/3 Amatőr,R2
137 Tóth József Borsfai Dávid Peugeot 208 R2 H/3 Amatőr,R2
138 Aczél József Aczél András PSZA Média Kft. Honda Civic VTi H/3 Amatőr
139 Geng Bence Geng Ferenc G2 Racing Team ASE Opel Corsa A H/3 Amatőr
140 Desics Péter Szegedi Krisztián Peugeot 106 Xsi H/3 Amatőr
141 Kőszeghy Dániel Bindis Zoltán Skoda Felicia Maxi H/3 Amatőr
142 Zdroba Tamás Schuck András Toyota Corolla AE82 H/3 Amatőr
143 Foczkó Ákos Szabados Szimonetta East Motorsport Kft. Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
144 Márton Ferenc Csák Alex East Motorsport Kft. Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
145 Nagy Norbert Karmanóczki Csaba East Motorsport Kft. Lada 2101 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
146 Szabó Zsolt Szabó Alexandra Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
147 Dudás István Márton Krähling Roland East Motorsport Kft. Lada 2101 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
148 Handa Dénes Jobbágy Krisztián Lada 2105 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
149 Dredán György Bacsik Roland Jahalom Kft. Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
150 Gaál Ferenc Gyenge Szandra Full Autó SE Lada 2101 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
151 Simák Tamás Baranyi Tibor Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
153 Schwalm Benjamin Kóka Tamás Sopianae TSE Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
154 Geiger Máté Uber Johann Lada 2101 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
155 Zoltán József Horváth Attila Csiga Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
156 Bertalan Márton Vörös Adrián Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
157 Volosinovszki Mihály Danis 'MIXI' Miklós Lada 21074 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
158 Nagy Attila Papp István Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
159 Kiss Róbert Kiss Martin Milán Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
160 Rákos Ádám Major Imre Lada 2105 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
161 Szendrei Péter Szendrei Endre Lada 2105 VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
162 Turcsik Tamás Kovács Gergely Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
163 Lehoczki Péter Simon Anikó Szoboszlói Gumi Kft. Lada 2105 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
164 Ormosi Attila Horváth Géza Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
165 Rácz Gábor Szijártó Róbert Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
166 Patkós Zoltán Demjén Péter Lada 2101 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
167 Haltiner Zsolt Gyurkovics Maria Lada VFTS H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
168 Janovich Roland Busa Andrea Lada 21011 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
169 Horváth András Horváth Zsolt Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
171 Johann Lechner Manuel Buchner Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
172 Szabó Bálint Laczkovszky Attila Lada 2101 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
173 Martin Gruber Thomas Schimek Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
174 Kovács Roland Siska Richárd Wild Dogs Slalom Kft. Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
175 Szabó Szilárd Bodony Petra Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
91 Kugel Tibor Krisztián Árvay Gábor QTM Service Kft. Lada 2107 H/3 Amatőr,Lada Kupa 1
199 Schiller Zsolt Kelemen Júlia Suzuki Swift H/3 Amatőr
179 Békési Lajos Mészáros Gyula Suzuki Swift Gti H/2 Amatőr,Suzuki Kupa
178 Kerék Norbert Puli Schrey Róbert Shrek Suzuki Swift Gti H/2 Amatőr,Suzuki Kupa
177 Mátyás Zsolt Nagy Péter Suzuki Swift Mk1 Gti H/2 Amatőr,Suzuki Kupa
180 Alfred Sarkowski Michael Sagmeister Volkswagen Polo 86C H/2 Amatőr
181 Sipos Csaba Leéb István Trabant 601 H/1 Amatőr