Villámszer Kazár Rallye - MARB futam

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
R Verebélyi Ádám Kirner Boglárka Virág Lada 2107 Reklám
SC Varga Zoo Zoltán Varga István Speed Rally Team VW Passat Safety Car
000 Nagy Attila Kailbach Gergely Szentendrei Kinizsi Honvéd S.E. Renault Clio Előfutó
00 Maricsek Miklós Bán Viktor Mr Racing Kft Mitsubishi Lancer EVO IX. Előfutó
0 Belán Attila Kovács Tibor Lada 2101 Előfutó
1 Ifj. Géringer Zoltán Tőke Tamás Fogarasi Rally Team Honda Civic 5 MARB,F2WD P3
2 Hulmann Gábor Molnár Zsolti Sopianae TSE Lada VFTS 4 MARB,Lada P2
3 Ifj Szőke András Somodi Attila Speed Rally Team Peugeot 306 S16 5 MARB,F2WD P3
4 Magyar Attila Ifj Magyar Attila Gondi MSE Honda Civic 2.0 Vtec 5 MARB,F2WD P3
5 Határ Attila Szöllős Róbert Speed Rally Team Peugeot 306 5 MARB,F2WD P3
6 Simák Tamás Volosinovszki Mihály Simi Racing Lada VFTS 4 MARB,Lada P2
7 Foczkó Ákos Szegedi Máté East Motorsport Kft Lada VFTS 4 MARB,Lada P2
8 Ivony Csaba Lopatovszky Ottó Rigó MSE BMW E36 Compact 5 MARB,BMW
9 Tim Gábor Tímár Tamás Nissan Sunny Gti 5 MARB,F2WD P3
10 Magyari Beck Szabolcs Török András Eurosol Racing Team Renault Clio 5 MARB,F2WD P3
11 Szász Mátyás Kovács Csongor Rigó Motorsport Opel Astra Gsi 5 MARB,F2WD N3
12 Varga Tamás Nagy Szilveszter Car Team S.E. BMW E36 5 MARB,BMW
14 Illés Zoltán Tóth László Peugeot 206 RC 5 MARB,F2WD P3
15 Simon György Simon Tímea North Racing Team Lada 21074 4 MARB,Lada P2
16 Lengyel János Váradi Zoltán Speed Rally Team Lada VFTS 4 MARB,Lada P2
17 Vincze Dániel Vincze Zsolt Lada 2107 4 MARB,Lada P2
18 Gaál Ferenc Pósa Márk Lada 2101 4 MARB,Lada P2
19 Csibrák Zoltán Csibrák Csaba Lada 2105 4 MARB,Lada P2
20 Lang Arnold Magyar Levente Lada 2107 4 MARB,Lada P2
21 Geng Bence Geng Ferenc Vad - Hajtás ASE Opel Corsa A2R2 4 MARB,F2WD P2
22 Balogh Péter Szarka Dávid Lada 2105 4 MARB,Lada P2
23 Szlatincsán Gergő Fenyvesi Péter Rigó Motorsport Lada 2105 VUK 4 MARB,Lada P2
24 Bakos Attila Hanyik Gergely Speed Rally Team Lada 2107 4 MARB,Lada A2
25 Csoba Roland Prigyeni Péter Speed Rally Team Lada 2107 4 MARB,Lada A2
26 Márton Ferenc Dudi East Motorsport Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada A2
27 Bodor Tamás Juhász Péter NorthRacingKft Lada 2105 4 MARB,Lada A2
28 Józsa Csaba Farkas Martin Lada 2107 4 MARB,Lada A2
29 Nagy Viktor Nagy Bettina CMT-ASE Kft Lada 2107 4 MARB,Lada A2
30 Géczi László Fridrik Gergő Lada 2107 4 MARB,Lada A2
31 Szalontai Attila Sarkadi Csaba East Motorsport Kft Lada 21053 4 MARB,Lada A2
32 Czékmány Norbert Velezdi Eszter Lada 2105 4 MARB,Lada A2
33 Szegedi Zoltán Szegedi Krisztián CMT-ASE Kft Lada 21074 4 MARB,Lada A2
34 Ifj Pothánszky László Pothánszky László Speed Rally Team Suzuki Swift 3 MARB,F2WD P1
35 Domokos Attila Kovács Csaba Speed Rally Team Suzuki Swift RS 3 MARB,F2WD P1
P1 Nagy Attila Kailbach Gergely Szentendrei Kinizsi Honvéd S.E. Renault Clio Licenszes
P2 Hibján József Szurovcsák István Extrém Sport Team Kft Citroen C2R2 Max Licenszes
P3 Maricsek Miklós Bán Viktor Mr Racing Kft Mitsubishi Lancer EVO IX. Licenszes
P4 B.B. Csigoly Nagy László East Motorsport Kft Lada 2107 Licenszes
P5 Juhász Csaba Juhász Zsolt Juhász Média Kft Renault Megane RS Licenszes
P6 Tőzsér Áron Rajki Bálint GFS Racing Team BMW E36 325i Licenszes
P7 Lajosházi Csaba Takács Gábor Speed Rally Team Mitsubishi Lancer EVO VII. Licenszes
P8 Gyenes Attila Deák Henrietta Gondi Motorsport BMW Licenszes
P9 Varga Csaba Major Imre North Racing Kft. BMW M3 Licenszes