Dipolvill 96 Rallye Sprint a Marso Kupáért - Nevezők

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
04 Németh 16V Péterné Varga Niki Horváth Rallye ASE Mini Cooper S Előfutó
03 Urbánovics István Hering Diana Ke‐Ke Racing Team Egyesület Lada 2101 Előfutó
02 Édelmann Zsolt Bujtár Gábor Édelmann Zsolt Renault Clio Előfutó
01 Vida József Zoltán József Vida József Fiat Bravo Előfutó
0 Sághy László Sághy Zoltán Korda Racing Mitsubishi Lancer Evo IX Előfutó
1 ifj. Fogarasi Attila Toloczkó Péter Fogarasi Rally Team Egyesület Honda Civic Type‐R 5 MARB,
2 Kiss Roland Haraszti Zsolt Formula Student Kft Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa
3 Kaltenecker Ádám Fodor Ádám Ranga Motorsport Kft. Opel Corsa A 3 MARB,
4 Riskó Dániel Bíró Péter Riskó Dániel Toyota Corolla 5 MARB,
5 Schwalm Benjamin Koszta Viktor Sophianae Technika Sport Egyesület Lada VFTS 5 MARB,Extra Lada Kupa
6 Kaveczki Jenő Nagy Péter Sophianae Technika Sport Egyesület VW Golf 5 MARB,
7 Burján Balázs Kovács Goda Balázs Burján Balázs Lada VFTS 5 MARB,Extra Lada Kupa
8 Nagy Balázs Zejda Viktória Budai Team SE Suzuki Swift 3 MARB,
9 Ifj. Balázs Gábor Balázs Gábor Marco Racing Team Kft Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa
10 Péter Ádám Alkusz Miklós Péter Ádám Peugeot 306 5 MARB,
11 Somogyi Zoltán Szabó Tibor Somogyi Zoltán BMW E30 6 MARB,
12 Horváth Attila Káposznyák Csaba Horváth Attila Lada VFTS 5 MARB,Extra Lada Kupa
14 Matyikó Zoltán Matyikó Tamás Matyikó Zoltán Lada VFTS 5 MARB,Extra Lada Kupa
15 Pénzes Csaba Mészáros Sándor Pénzes Csaba Lada VFTS 5 MARB,Extra Lada Kupa
16 Gubinczki Zsolt Tóth Gergely Gubinczki Zsolt Lada VFTS 2105 5 MARB,Extra Lada Kupa
17 Mészáros Zsolt Bölcsföldi Dénes Mészáros Zsolt BMW E46 Compact 5 MARB,
18 Jacsó János Búza Zsuzsanna Jacsó János Renault Clio 5 MARB,
19 Marosvölgyi Róbert Döme Béla Marosvölgyi Róbert Lada VFTS 5 MARB,Extra Lada Kupa
20 Ébert Krisztián Szabó Zoltán Kalti Motorsport Egyesület Opel Corsa GSI 4 MARB,
21 Oroszi Zsolt Oroszi‐Seres Kitti Oroszi Zsolt Peugeot 106 4 MARB,
22 Molnár Zoltán Lovas Gábor Molnár Zoltán Lada 21074 4 MARB,Lada Kupa
23 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila Tomcsányi Tamás Lada 2101 4 MARB,Lada Kupa
24 Fekete András Helcz Roland Fekete András Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa
25 Hetyei Patrik Hetyei Tamás Vilnius ASE Lada VFTS 4 MARB,Extra Lada Kupa
26 Kovács J. Krisztián Vinter Ágnes Kovács J. Krisztián Lada 2105 4 MARB,Extra Lada Kupa
27 Korom Zsolt Kovács Menta Ke‐Ke Racing Team Egyesület Lada 2101 4 MARB,Lada Kupa
28 Vojtek Gábor Fehér Kata Lajtai Rallye Team Lada VFTS 4 MARB,Extra Lada Kupa
29 Veriga Dávid Feitner Viktor Veriga Dávid Lada Samara 2108 4 MARB,
30 Giedl Tamás Barabás Olivér Giedl Tamás Citroen Saxo 4 MARB,
31 Pflug Ákos Dávid Máté Pflug Ákos Lada 2107 4 MARB,A-1.6,Lada Kupa
32 Schwab Roland Simon Dániel Milán Sophianae Technika Sport Egyesület Lada 2105 4 MARB,A-1.6,Lada Kupa
33 Édelmann József Édelmann Zsófia Sophianae Technika Sport Egyesület Lada 2107 4 MARB,A-1.6,Lada Kupa
34 Kovács Roland Pardi Kata Ke‐Ke Racing Team Egyesület Lada 2105 4 MARB,A-1.6,Lada Kupa
35 Lukács Zoltán Guti Gábor Lukács Zoltán Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa
36 Szabó Szilárd Bogdán Sándor József Szabó Szilárd Lada 2105 4 MARB,A-1.6,Lada Kupa
37 Téczely Tamás Bányai Barna Téczely Tamás Suzuki Swift 3 MARB,
38 Tóth Zoltán Szendrő Katalin Tóth Zoltán Suzuki Swift GTI 3 MARB,
39 Alföldi Róbert Török Ádám Sophianae Technika Sport Egyesület Skoda Favorit 3 MARB,
40 Ifj. Vojtek Gábor Molnár Zsolt Lajtai Rallye Team Lada 2107 3 MARB,Lada Kupa
41 Ifj. Zákányi János Zákányi János Sophianae Technika Sport Egyesület Skoda Favorit 3 MARB,
42 Nagy Gábor Nagy Kristóf Marco Racing Team Kft Suzuki Swift GTI 3 MARB,
43 Csányi Botond Weisz Viktória AK DELTA SPORT Suzuki Swift 3 MARB,
44 Györkő József Somogyi Lilla Györkő József Suzuki Swift 3 MARB,N1-E
45 Szabó Zsolt Polereczki Rami Construktorus Kft Suzuki Swift 3 MARB,N1-E
46 Bán Viktor Horváth Gábor Ineveck hungary Kft. Suzuki Swift 3 MARB,N1-E
47 Lengyel László Balázs Niki Lengyel László Suzuki Swift 3 MARB,N1-E
48 Späth Szabolcs Stráhl Fruzsina Constructorus Kft. Suzuki Swift 3 MARB,
49 Koltai Tibor Varga Zoltán Koltai Tibor Suzuki Swift 3 MARB,N1-E
50 Szöllősi Gergő Fuller Bianka Szöllősi Gergő Skoda Felicia 3 MARB,N1-E
51 Hauser András Telkes Elizabeth Hauser András Suzuki Swift 3 MARB,N1-E
52 Konyári Péter Janovich Roland Konyári Péter Suzuki Swift 3 MARB,N1-E
53 Rácz Tibor Jankovics Rajmund Rácz Tibor Lada 2101 3 MARB,N1-H,Lada Kupa
54 Magyar Péter Tukacs Ákos Sophianae Technika Sport Egyesület Lada 21011 3 MARB,N1-H,Lada Kupa
55 Emődi Balázs Szilágyi Mihály Emődi Balázs Lada 2101 3 MARB,N1-H,Lada Kupa
56 Varga Tamás Rajnai Imre Varga Tamás Lada 21011 3 MARB,N1-H,Lada Kupa
57 Nagy Dávid Dunavölgyi Richard Horváth Rallye ASE Trabant 601 2 MARB,
58 Kriván Dávid Kutits Roland Kriván Dávid Skoda 105 2 MARB,
59 Szabó Béla Temesi Nikolett Ke‐Ke Racing Team Egyesület Trabant 601 2 MARB,
60 Szilágyi Dezső Hódosi Gyula Kalti Motorsport Egyesület Trabant 601S 2 MARB,
61 Megyaszai Gergő Obert Patrik Megyaszai Gergő Skoda 120 GLS 2 MARB,
62 Tóth Zoltán Hoffer Géza Tóth Zoltán Suzuki Ignis 4 MARB,
P1 Ranga Péter Top Zoltán JR Ranga Motorsport Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX L1 Licenszes
P2 Kovács Antal Istovics Gergő Budai Team Kft Ford Fiesta R5 L1 Licenszes
P3 Hideg Krisztián Kerék István Hideg Team SE Mitsubishi Lancer Evo IX L1 Licenszes
P4 ifj. Ranga László Hideg László Ranga Motorsport Kft. Mitsubishi Lancer Evo VIII L1 Licenszes
P5 Maricsek Miklós Notheisz Ivett Budai Team SE Mitsubishi Lancer Evo IX L1 Licenszes
P6 Amrein László Kovács Szabolcs Budai Team SE Mitsubishi Lancer Evo IX L1 Licenszes
P7 Lajtai Zsolt Lajtai Luca Lajtai Rallye Team Ford Escort RS L1 Licenszes