47. Mecsek Rallye - Historic EB - Nevezők

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
S3 Serényi András Deák Tamás kalti Motorsport Egyesület Trabant 601s Előfutó
S2 Víg Zsolt Kovács Miklós Herz-VMP Szerviz Előfutó
S1 Németh 16 Péterné Szilágyi Anikó kalti Motorsport Egyesület Mini Countrymann 4x4 Előfutó
000 Fehérvári Csaba Előfutó
00 Keszler Mátyás Hágen Zoltán Turán Motorsport Egyesület Audi S2 Coupe Előfutó
0 Lajtai Zsolt Lajtai Luca Lajtai Rally Team Ford Escort Cosworth Előfutó
1 Rossi Pierangelo (ITA) Beltrame Luca (ITA) Rossi Pierangelo Porsche 911 SC D D4 INT,CEZ
2 Mats Myrsell (SWE) Esko Junttila (SWE) Tractive Motorsport Porsche 911 RSR C C5 FIA,INT
3 Wagner Karl (AUT) Zauner Gerda (AUT) Profil Racing Team Porsche 911 D D4 FIA,INT,CEZ
4 Werner Anton (GER) Edelmann Ralph (GER) MSF Freising ’73 Audi Quattro D D4 FIA,INT
5 Pagella Maurizio (ITA) Brea Roberto (ITA) Pagella Maurizio Porsche 911 SCRS E E4 FIA,INT,CEZ
6 Kövesdán András Varga László Krupa SE Porsche 911 SC D D4 INT,CEZ,NAT
7 Corredig Pietro (ITA) Borghese Sonia (ITA) Corredig BMW 2002 TII C C3 FIA,INT,CEZ
8 Wirtmann Ferenc Barna György Textura SC Ford Escort RS2000 Mk.1. C C3 INT,CEZ,NAT
9 Johnsen Anders (SWE) Johnsen Ingrid (SWE) Tractive Motorsport Porsche 911 RSR C C5 FIA,INT
10 Kuhn Ludwig (GER) Burger Rouven (GER) MSC Güthersich Porsche 911 D D4 FIA,INT
11 Marenzana Carlo E. (ITA) Torlasco Maurizio (ITA) Winners Rally Team SRL Porsche 911 SC D D4 FIA,INT,CEZ
12 Leitold Károly Bazsó Ildikó Budaörsi Sport Club Fiat Abarth 131 D D3 INT,CEZ,NAT
13 Zampaglione Luigi (ITA) Consiglio Roberto (ITA) Porsche 911S B B4 FIA,INT,CEZ
14 Mekler László Mikó Edit Scuderia Coppa Amici Alfa Romeo Giulia Sprint GTa C C2 INT,CEZ,NAT
15 Norrgaard Sverre (FIN) Hämäläinen Reeta (FIN) Historic Rally Club Finland BMW 2002 TI B B4 FIA,INT
16 Parisi Antonio (ITA) D’Angelo Giuseppe (ITA) Parisi Antonio Fiat 2300 S Coupé B B5 FIA,INT,CEZ
17 Huberth István Köhler Zoltán Ford Capri D D4 INT,CEZ,NAT
18 Gaál József Gaál Ádám M3 Autó Kft./TBR Racing Opel Ascona D D3 INT,CEZ,NAT
19 Măttik Villu (EST) Maslenikov Arvo (EST) SK Villu Lada 2101 C C1 FIA,INT
20 Bergquist Nils (SWE) Magnusson Karl-Erik (SWE) Volvo 122 Amazon B B4 FIA,INT
21 Zivian Andrea (ITA) Arena Nicola (ITA) Movisport Audi Quattro D D4 INT,CEZ
22 Varga "C" Zoltán Főtaxi SC. BMW M3 R R3 NAT
23 Váradi György Laboncz László MAFC AMS Szakosztály Mercedes 124 CE R R3 NAT
24 Kiscsatári Imre Siroki Zoltán Dynamic Rally Team Lada 2105 R R1 NAT
25 Merencsics Árpád Varga Sándor Maricsek Racing Team Kft. Suzuki Swift GTi R R1 NAT
26 Kari Szilassy László Totalhitel.hu Rallye Team Alfa Romeo GTV6 R R3 NAT
27 Madár Sándor Sasvári Péter Rally & Racing MSE Toyota Celica 1900 C C3 NAT
28 Csík Zoltán Csík Zsuzsanna Dynamic Rally Team Lada VFTS R R1 NAT
29 Csomor László Harányi István DMTK Autósport Lada VFTS R R1 NAT
30 Szabó Laci Illés Peti Twist Turán Motorsport Lada VSTA Mk.II R R1 NAT
31 Horváth Zsolt Jezsó Bernadett Taubmann Trade íkft. Renault 5 Alpine Gr2 D D2 NAT
32 Denke Lajos Farkas Zoltán kalti Motorsport Egyesület Lada 2101 Gr.II. R R2 NAT
33 Benkő Ádám Friedrich László Twist Turán Motorsport Zsiguli 2101 R R1 NAT
34 Ördögh Miklós Angyal Tamás MAFC AMS Szakosztály Ford Escort XR3i E E2 NAT